ANALITYK: BITCOIN MOŻE „TELEPORTOWAĆ SIĘ“ DO 13,000 DOLARÓW, JEŚLI ZŁAMIE KLUCZOWY POZIOM

ANALITYK: BITCOIN MOŻE „TELEPORTOWAĆ SIĘ“ DO 13,000 DOLARÓW, JEŚLI ZŁAMIE KLUCZOWY POZIOM

admin

8. August 2020

Bitcoin utknął poniżej $12,000. Ten impet utknął po tym, jak krypto waluta odnotowała niewiarygodnie silny trend wzrostowy, który doprowadził ją w ciągu kilku tygodni z dziewięciu tysięcy dolarów do dwunastu tysięcy dolarów w górę.

Trwająca faza konsolidacji kryptokursztynu sugeruje, że kupujący nie mają wystarczającej presji kupowania, aby przełamać opór, który znajduje się tuż nad miejscem, w którym obecnie handluje.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w m Bitcoin Profit Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Może to również oznaczać, że kupujący tracą impet.

Mimo to, BTC jest wciąż o włos od zamknięcia powyżej kluczowego poziomu, który mógłby pozwolić na „teleportację“ do 13.000$.

BITCOIN MIGA OZNAKI SŁABOŚCI, GDY OPÓR 12.000$ SIĘ WZNOSI

W momencie pisania, Bitcoin jest notowany w dół po obecnej cenie 11.730 dolarów. To właśnie w tym miejscu handlował w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.

Należy wziąć pod uwagę, że BTC jest obecnie w wielodniowej fazie konsolidacji bezpośrednio po tym, jak został złapany w silny trend byczy.

Nie jest to rzadkie zjawisko na rynkach hossy, a BTC może nawet obniżyć się, zachowując jednocześnie swoją strukturę rynkową.

Kluczowy poziom, którego nabywcy muszą bronić w przyszłości, wynosi 10.500 dolarów, a wcześniej był to poziom oporu, który utrzymywał się na wysokim poziomie przez prawie rok.

Jeśli poziom ten zostanie przełamany poniżej, może to zniweczyć siłę, jaką Bitcoin nabierał w ostatnich tygodniach.

W chwili obecnej nie wydaje się, aby jakikolwiek ostry trend spadkowy był nieuchronny, ponieważ każdy spadek w ciągu ostatnich kilku dni został szybko wchłonięty przez nabywców.

BTC MOŻE WKRÓTCE TELEPORTOWAĆ SIĘ WYŻEJ, GDYŻ SPYCHA SIĘ W DÓŁ POD KLUCZOWY POZIOM

Pomimo swojego przeciągającego tempa, Bitcoin jest o włos od złamania powyżej kluczowego poziomu, który mógłby doprowadzić go do masywnego upięcia.

Jeden z popularnych analityków kryptokurrency mówił o tym poziomie w jednym z ostatnich postów, zauważając, że niewiele ponad regionem od 11 800 do 12 000 dolarów może wystarczyć do „teleportacji“ BTC do 13 000 dolarów.

„Cotygodniowe zamknięcie powyżej, a będziesz świadkiem natychmiastowej teleportacji do 13k“, powiedział.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości Teddy’ego. Wykres przez TradingView.
W jaki sposób trendy Bitcoin idące w kierunku weekendu powinny zapewnić inwestorom cenny wgląd w jego średnioterminową perspektywę.